Total Media News

Rapid 1-1 CFR Suceava. Pas fals pentru giulesteni in lupta pentru promovare PDF Imprimare
Luni, 26 Octombrie 2015 10:10

Meci de infarct in Giulesti , giulestenii comit un pas fals in lupta pentru promovare , 1-1 acasa , 2 penaltiuri ratate.

Penalty Rapid . Rapid rateaza al doilea penalty . Luque transforma pentru Rapid peste peluza. Doua penaltiuri ratate.

Minutul 89 : Galben Golofca

Imediat , moment incredibil , decarul sucevenilor cazut la pamant dupa interventia lui Josl , a reactionat violent si s-a iscat un moment violent.

Minutul 83 : Meci de infarct pe Giulesti . Josl primeste rosu dupa o interventie dura.

Rapidul primeste penalty in minutul 77 . Trandu este faultat . Tot el executa si rateaza , dupa un sut slab.

Minutul 73 : GOOOL Rapid ! Centrare Tudoran , Martin marcheaza excelent cu capul ! 1-1 ! Atmosfera pur si simplu este fantastica in aceste momente , va fi cu siguranta un final incendiar.

Minutul 71 : Iese la Suceava, Negru si intra Onciu

Minutul 70 : Iese la Rapid Embalo , intra decarul Luque

Minutul 68 : Iese Aeroaiei , intra Apostol la Suceava

Minutul 66 : Embalo a fost vizibil jenat in careu , insa arbitrul nu a dictat nimic

Minutul 60 : Embalo primeste o centrare perfecta , dar loveste slab mingea.

Ratari in cascadala poarta Sucevenilor , Dan Alexa este si el agitat,  iar atmosfera e incarcata , suporterii Rapidului canta , golul parca pluteste in aer pentru Rapid

Minutul 55 : Iese Sumanariu , a intrat Sfrijan

Minutul 52  : Galben Sumanariu

Pauza pe Giulesti . Suceava conduce 1-0 la pauza, dupa o repriza foarte tensionata presarata cu putin fotbal.Dan Alexa a fost trimis in tribuna .

Minutul 44 : Galben Robuste pentru Rapid

Minutul 42 : Galben Ferariu

Minutul 39 : Galben pentru Semeghin

Minutul 38 : Lovitura libera bine executata de Sumanaru

Minutul 34 : Cartonas galben Enciu

Minutul 27 : iese la Rapid Iulian Popa , intra Martin

Minutul 25: Bara Semeghin , dupa o lovitura libera din unghi.

Minutul 23 : Romero comite un hent langa careul giulestean . Lovitura libera pentru Suceveni.

Meciul incepe abrupt pentru giulesteni ,  0-1 , autogol Kusnir. Suceava deschide scorul in minutul 12.

Rapid intalneste astazi in ultimul meci al etapei din Liga 2 , Rapid CFR Suceava .

Giulestenii , vin dupa o infrangere dureroasa si neasteptata in fata Pojoratei , si cu siguranta doresc sa-si refaca blazonul in fata propriilor fani .

Rapid : Romero - Kusnir , Robuste , Grassi , Josl - Moke, Trandu - Tudoran , Raiciu , Popa - Embalo

Rezerve : Manea - Luque,  Jeslinek , Nicolae , Cioabla , Monzo , Martin | Antrenor - Dan Alexa

Rapid CFR Suceava:Niga - Balan , Ciobanu ,Golofca ,Enciu , Vrabie , Semeghin , Aeroaiei ,Ferariu , Negru , Sumanariu

Rezerve : Hantascu - Onciu , Sandu , Sfrijan , Velescu , Apostol , Danila | Antrenor - Bogdan Tudoreanu.

Salonul Auto Bucuresti 2023

Sunteti aici: Home Sport Fotbal Rapid 1-1 CFR Suceava. Pas fals pentru giulesteni in lupta pentru promovare